Sidabrinis savaitgalis

Autorius: Vytautas Beliūnas, 2012-08-26
IMG_8936

Pasibaigęs Lietuvos čempionatas sprinto ir ilgoje trasoje buvo pažymėtas penkiais sidabro medaliais.

Šeštadienio rytą Klaipėdoje, penkiems mūsų klubo nariams, Lietuvos čempionatas prasidėjo sprinto kvalifikacija elito grupėse. Indrė 2-ajame pogrupyje užėmė 9 vietą, ir užsitikrino gana gerą starto poziciją finalinėse varžybose. Pirmame vyrų pogrupyje Rimvydas buvo 10-tas, o Vytautas K. 4-tas ir abu pateko į finalines varžybas vakare. Antrajame pogrupyje Vytautas B. parodė antrą laiką ir saugiai kvalifikavosi finalui. Gaila, bet trečiajeme pogrupyje bėgęs Artūras nepateko į finalą. O taip norėjosi, kad visi bėgtų finale.
Po pietų surengtas 2012 metų sprinto finalas buvo įdomus tuo, jog jis prasidėjo visų grupių startu, o pačioje pabaigoje startavo elito grupės sportininkai. M18 grupėje Milda ir V14 Rokas Lipnickas iškovojo sidabro medalius, kitiems sekėsi kiek prasčiau, tačiau verta išskirti Valčiukaitės Aurelijos 4-tą rezultatą M14 grupėjė. Jauniausias mūsų klubo narys, Pijus Maciulevičius, įveikė trasą ir užėmė 18 vietą, tačiau šioje grupėjė jis dar startuos ateinančius 3 metus, todėl tikimės dar ne vieno medalio.
Vyrų ir moterų elito sportininkai startavo nuo atskiros pakylos stebint visiems žiūrovams. Sudėtinga trasa Klaipėdos senamiestyje, žiūrovų palaikymas, parodomasis punktas šių metų sprinto čempionate paliko neišdildomus įspūdžius kiekvienam iš mūsų. Vyrų elito grupėjė Vytautas Beliūnas iškovojo sidabro medalį, Vytautas Kamarūnas liko 15-tas, o Arlauskas Rimvydas 27-tas. Moterų tarpe Indrei atiteko 21 vieta.

Sekmadienį Vilkų miške, netoli Telšių, buvo surengtas Lietuvos čempionatas ilgoje trasoje. Šiliečiai vėl iškovojo du sidabro medalius. Rokas Lipnickas ir Vytautas Beliūnas pasipuošė sidabro medaliais. Vytautui tai jau trečiasis sidabro medalis šiais metais Lietuvos čempionatuose.

Šaltas ir lietingas oras nesugadino čempionato nuotaikos, todėl pasikrovę gerų emocijų ruošimės klubų taurės varžyboms ateinantį savaitgalį. Iki susitikimo žaliosiose trasose.