Pavasariniai startai džiugina gerais rezultatais

Autorius: http://kvitrina.com, 2015-04-15
10985191_345469325654141_2390011469764406569_n

Pavasaris įsibėgėja, o Prienų orientacininkai po žiemos treniruočių aktyviai dalyvauja įvairiose varžybose.

Štai, balandžio 11 d. Alytaus čempionate dalyvavo 24 OSK „Šilas“ ir Prienų KKSC orientacininkai. Buvo iškovotos devynios prizinės vietos, dvi ketvirtos ir viena penkta.

Įspūdingai pasirodė jaunių vaikinų grupės atstovai Nenartavičius Kęstutis, Rokas Lipnickas, Nenartavičius Tomas užėmė visą apdovanojimų pakylą. Deimantė Motiejūnaitė buvo greičiausia tarp jaunių merginų.
Vytautas Beliūnas (V21), Nerimantas Bieliauskas (V40) ir Andrius Jasiūnas (V35) iškovojo antrąsias vietas, Aurelija Valčiukaitė (M16) ir Andrius Valatka (V35) – trečiąsias.
Šalia prizininkų buvo Indrė Maciulevičiūtė (M21) ir Pijus Maciulevičius (V12). Rimvydas Arlauskas (V35) užėmė penktąją vietą.

Balandžio 12 d. vykusiose Kauno estafetėse dalyvavo keturios OSK „Šilas“ komandos ir dvi iš jų iškovojo prizines vietas.
Gerai pasirodė merginų komanda (Deimantė Motiejūnaitė, Indrė Maciulevičiūtė, Milda Radzivonaitė), kuri elito grupėje užėmė antrąją vietą. Deimantė savo etapą baigė antra, Indrė parodė etape trečiąjį laiką ir finišavo trečia. Mildos laikas etape buvo geriausias ir jinai grąžino komandą į antrąją vietą.

Vyrų elito grupėje (Vytautas Kamarūnas, Artūras Aranskis, Vytautas Beliūnas) šiliečiai po dviejų etapų buvo penkiolikti. V. Beliūnas buvo labai greitas, o greičiausiai įveiktas etapas padėjo komandai pakilti į septintąją vietą.

Dar vieną prizinę vietą užėmė OSK „Šilas“ V-35 komanda (Andrius Jasiūnas, Rimvydas Arlauskas, Andrius Valatka). Po pirmojo etapo šiliečiai buvo šešti, antrajame etape R. Arlauskas išvedė komandą į trečiąją poziciją, o A. Valatka išsaugojo prizinę poziciją iki finišo.

V-45 grupėje OSK „Šilas“ komanda buvo penkta.

Už straipsnį dėkojame www.kvitrina.eu