Lietuvos čempionato estafetės pasibaigė puikiomis emocijomis

Autorius: Vytautas Beliūnas, 2014-05-26
DSC_4170

Šių metų Lietuvos čempionatas estafetės rungtyje vyko Pikeliškių žemėlapyje. Labai džiugu, kad vyrų elito komanda po dviejų metų pertraukos sugrįžo ant apdovanojimų pakylos, o jaunoji klubo karta parodė, kad ateityje turėsim puikią pamainą.

Kaip įprasta vyrų elito grupėje pirmasis į kovą stojo Vytautas Kamarūnas. Klampios pelkės, +31  laipsnių karštis pareikalavo daug jėgų. Gaila, kad Vytautui nepavyko susidoroti su visais sunkumais ir jis finišavo 16-tas. Kovingumo mums netrūksta ir tikrai niekas nesiruošė sudėti ginklų jau po pirmojo etapo. Vytautas Beliūnas trasą įveikė be didesnių klaidų ir komandą kilstelėjo į šeštają vietą, bei atgaivino viltis kovoti dėl apdovanojimų. Jaunasis Algirdas parodė, kad jau yra pasiruošęs kovoti pačiame aukščiausiame lygyje ir padėjo komandai iškovoti trečiają vietą.
Vėlesni dienos įvykiai parodė, kad elito vyrai jau turi puikią pamainą. Vaikinų 16-os metų amžiaus grupėje Pijus Deltuva, Justas Valčiukas ir Mantas Jakučionis iškovojo sidabro medalius.
Gaila, kad jauniausiems veteranams nepavyko pakovoti dėl apdovanojimų. Andrius Jasiūnas, Rimvydas Arlauskas ir Andrius Valatka užėme ketvirtą vietą.

Moterų elito grupėje Milda Radzivonaitė, Deimantė Mikuckytė ir Indrė Maciulevičiūtė užėmė šeštą vietą.

Jau šį savaitgalį Zarasuose vyks Baltijos šalių čempionatas, kuriame kaip įprasta išvysime gausų būrį mūsų klubo sportininkų.

Visi mūsų klubo rezultatai:
http://www.dbtopas.lt/takas/lt/varz/2014013/rezpar/4014?diena=1 

Už nuotraukas dėkojame Donatas Lazauskas / Sportfoto.lt