Lietuvos čempionatas vidutinėje trasoje

Autorius: Vytautas Beliūnas, 2009-08-31

Šį šeštadienį Osk "Šilo" nariai dalyvavo Lietuvos orientavimosi sporto čempionato vidutinėje trasoje. Varžybose startavo gausus klubiečių būrys. Daugiau nei 500 dalyvių varžėsi Riešės miške, netoli Vilniaus miesto.

Savo jėgas vidutinėje trasoje išbandė net 25 klubo atstovai. Aukso medaliais pasipuošė Stasė Viningienė, startavusi vyriausioje amžiaus grupėje ir Algirdas Bartkevičius, jaunučių vaikinų (V16) grupėje. Pakankamai sėkmingai startavo ir kiti klubiečiai. Indrė Maciulevičiūtė tik paskutiniuose punktuose "išleido" bronzos medalį iš rankų ir jaunimo merginų (M20) grupėje liko ketvirtoje vietoje. Paklausta: "Kas sutrukdė iškovoti prizinę vietą?" su šypsena veide atsakė, jog gale šiek tiek pritrūko greičio ir tikslumo. Arnas Deltuva padaręs klaidą pačioje trasos pabaigoje taipogi prarado galimybę kovoti dėl medalių vaikinų iki 14 metų amžiaus grupėje ir užėmė  5-ąją vietą. Tokią pačią vietą iškovojo ir Pranas Mockus startavęs V45 grupėje. Vietą pirmąjame 10 - uke taip pat iškovojo ir Andrius Valatka (V35 grupėje) likęs 9 - oje vietoje...

Pagrindėnėje vyrų elito grupėje startavo net 7 klubo elitininkai. Visiems šios grupės dalyviams reikėjo įveikti 6,3km ir surasti 21 kontrolinį punktą. Aukščiausiąją, 13 - ąją vietą iš 77 - ių startavusių dalyvių, užėmė Vytautas Beliūnas ir nuo nugalėtojo, Simono Krėpštos, atsiliko kiek daugiau nei šešias minutes. Broliai Marcinkevičiai pasidalino 20 (Robertas) ir 21 (Vidmantas) vietas. Kiti rezultatai šioje grupėje: Artūras Aranskis 25 - ta vieta. 32 - oji vieta atiteko Vytautui Kamarūnui. 49 Rimvydui Arlauskui, o 60 Andriui Jasiūnui. Visus klubiečių rezultatus galima rasti čia.