Lietuvos čempionatas estafečių rungtyje

Autorius: Indrė Maciulevičiūtė, 2009-08-31

Antrąją čempionato dieną (Sekmadienį), Osk "Šilo" sportininkai stojo į estafečių rungties startą. Estafetės viena iš patraukliausių ir dinamiškiausių rungčių šiame sporte vien dėlto, kad čia kovoja visa komanda (vienai komandai atstovauja 3 sportininkai).

Šiame čempionate klubui atstovavo net 5 - ios komandos. Dvi iš jų startavo stipriausioje vyrų elito grupėje (V21). Geriausiai sekėsi jaunučių merginų komandai (M16), kurios iškovojo bronzos medalius. Pirmuoju etapu startavusi Gabrielė Misevičiūtė grįžo ketvirta. Jos komandos draugė Ernesta Paužaitė (2-asis etapas) parodė geriausią etapo laiką ir komandą pakylėjo į antrąją vietą, trečiuoju etapu bėgusi Iveta Paužaitė finišavo trečioje vietoje iškovodama savo komandai bronzos medalius...

Vyrų elito grupėje iš viso startavo 24 komandos. Aukštą 5 - ą vietą iškovojo pirmoji Šilo komanda (Robertas Marcinkevičius, Vytautas Kamarūnas, Vytautas Beliūnas). Ši vieta buvo aukščiausias pasiekimas per visą klubo gyvavimo laikotarpį. Antrojii komanda (Artūras Aranskis, Rimvydas Arlauskas, Vidmantas Marcinkevičius) liko 15 - oje vietoje. Geresnių rezultatų buvo tikimasi iš vaikinų jaunučių komandos ( Erikas Laukaitis, Kasparas Kurtovas, Arnas Deltuva), tačiau fortūna nesišypsojo pirmiesiems etapams. Nors Arnas Deltuva ir parodė trečiajį etapo laiką, tačiau to pakako užimti tik 8 - ają vietą.

Dar viena komanda startavo veteranų, iki 35 - ių metų amžiaus, grupėje (Zenonas Radzivonas, Pranas Mockus ir Andrius Valatka). Jie užėmė 9 - ają vietą. Viena iš priežasčių sutrukdžiusi pasiekti kiek aukštesnį rezultatą buvo tai, kad Andriui pusę trasos teko įveikti tik su vienu batu. Pilnus visų grupių rezultatus galima rasti.