Kauno čempionatas vidutinėje trasoje

Autorius: Indrė Maciulevičiūtė, 2011-04-11

Artėjant Prienų čempionatui, OSK "Šilas" sportininkai nusprendė savo jėgas išbandyti ir Kauno čempionate. Šiose varžybose iškovota dar daugiau medalių nei, diena prieš tai vykusiame, Alytaus čempionate.

OSK "Šilas" atstovai pelnė, net 7 medalius, iš jų 4 aukso, 2 sidabro ir 1 bronzos medalis. Kauno čempionato vidutinėje trasoje čempionais  tapo šie sportininkai: Lipeikytė Justina (M-16), Radzivonaitė Milda (M-18), Andrius Valatka, kuris užtikrintai finišavo pirmoje vietoje (V-35) ir Zenonas Radzivonas (V-40). Sidabro medaliais pasipuošė dvi klubo merginos: Gurvičiūtė Ieva (M-16) ir Lipeikytė Karolina (M-18). Deja, netikėtai čempiono titulo neiškovojo Arnas Deltuva, todėl jam teko tenkintis bronzos medaliu.

Kitą savaitgalį OSK "Šilas" sukvies visus Lietuvos orientacininkus į atvirą Prienų čempionatą, kuris įvyks Paduoblio mišk