Alytaus taurė 2009

Autorius: Vytautas Beliūnas, 2009-09-13

Šiandien Alytaus rajone esančiame "Balininkų" miške buvo surengtos Alytaus taurės varžybos. Šiose varžybose mūsų klubo garbę gynė net 21 sportininkas. Iškovotos keturios pirmosios vietos.

Paužaitė Iveta D16 grupėje buvo nepralenkiama, o jos sesuo Ernesta D18 grupėje taip pat tapo čempione. V14 grupėje nugalėtoju tapo Arnas Deltuva, kuris antros vietos laimėtoją aplenkė daugiau nei šešiomis minutėmis. Garbingai mūsų klubo garbę gynė ir veteranas Andrius Valatka startavęs V35 grupėje, kuris taip pat buvo nepralenkiamas šioje grupėje. Stipriausių elito vyrų grupėje startavo keturi klubo atstovai: Vytautas Kamarūnas, Vidmantas Marcinkevičius, Rimvydas Arlauskas, Andrius Jasiūnas. Geriausiai čia sėkėsi Vytautui, kuris 6,5km trasą su 17KP įveikė per 52:31 ir užėmė aukštą antrąją vietą. Nugalėtoju tapo Laimonas Čaplikas. Atitinkamai Vidmantas užėmė penktąją vietą, Rimvydas septintąją, o Andrius liko dvyliktas. Merginų iki keturiolikos metų amžiaus grupėje(D14) bronzos medalį iškovojo Maceinaitė Aušra, o ketvirtoji vieta atiteko Paulinai Stravinskaitei. Jaunausių vaikinų grupėje startavo net penki jaunieji klubo vyrukai. Čia geriausiai sekėsi Pijui Deltuvai, kuris užėmė 3 vietą.

Šių metų rudens sezonas tik įsibėgėja, o mūsų klubo medalių derlius vis gausėja. Sekantį savaitgalį daugelis startuos Kauno taurės varžybose, tad tikimės, kad ir ten neliksime be apdovanojimų.

"Šilo" rezultatai Alytaus taurės varžybose

Rimvydo Arlausko trasa su prabėgimu